My sme st.vol!

S vášňou a ručne vyrábané st.voly a dizajnové doplnky, ktoré dodajú vášmu interiéru jedinečnosť a exkluzivitu. Naše st.voly sú obrazom prirodzenosti a jedinečného umenia prírody. V spojení s moderným spracovaním, tak vznikajú originálne umelecké diela.

Výrobky na mieru

Prevedenie produktov a rozmery sú výhradne podľa vášho výberu.

Prvotriedne dreviny

Používame len slovenské masívne drevo (dub, orech, brest, jaseň, javor, očkový topoľ, akácia, agát, čerešňa), ktoré je sušené vo vákuovej sušiarni.

Kvalita práce

Dostanú sa k vám len kvalitné materiály a detailné prevedenie.

Klient na prvom mieste

Počúvame vaše myšlienky a hľadáme riešenia, aby ste boli s výsledkom vždy spokojní.

48.924904, 21.245081

KLIKNI NA SÚRADNICE

„Boli sme zapálení pre drevo, pre pocit z vytvorenia niečoho, čo bude odkazom a zostatkom po nás.“

… na tomto mieste stála kedysi stará a veľmi atypicky pôsobiaca stodola, opláštená členitým topoľovým drevom. Hlavnou myšlienkou bolo premeniť drevo staré viac ako 100 rokov, ktoré slúžilo ľudom a ochraňovalo im úrodu, na kus hodnotného nábytku. Celú stodolu sme dvaja vlastnoručne rozobrali a drevo z nej už zdobí mnoho domovov po celom Slovensku.

… učili sme sa a zdokonaľovali v opracovaní dreva. Snažili sa dotiahnuť každý proces výroby k dokonalosti s dôrazom na každý detail.  Našim cieľom bolo priniesť na trh originálny nábytok so zameraním na vlastnú identitu  – st.vol.

Sledovať prerod surového materiálu na plnohodnotný prvok v priestore, v nás zakaždým vyvolávalo pocit zadosťučinenia. Tak vznikla rodinná dielňa na východe Slovenska, zameraná na výrobu masívneho nábytku z poctivých materiálov a láskou k drevu. Každý element st.volu je vyberaný na základe vzájomného zladenia predstáv, odporúčania a skúseností. Sme otvorení inováciám, ktoré naše postupy a technológie posúvajú vpred. Výrobky sú vhodné nielen do domácností, ale aj do kancelárskych a obchodných priestorov, tak aby korešpondovali s osobitým štýlom priestoru a zákazníka. Súčasťou našej filozofie a práce je kompletný servis od poradenstva, realizácie, montáže až po starostlivosť po odovzdaní.

Chceš st.vol? .mai st.vol

Tím st.vol

Náš tím je tajomstvom nášho úspechu. Každý deň nám prejde rukami množstvo druhov dreva, na ktorých sa podpíše každý z nás. Každý z nás vytvára z našej dielne obohacujúce miesto na prácu.

Prírodná povrchová úprava Odie´s Oil

Na naše st.voly používame iba prvotriedny prírodný olej Odie’s Oil, ktorý je zložený z prírodných voskov a olejov bez chemických prísad.  Je bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu. Vytvára odolný povrch a je potravinársky nezávadný.